Bornova Cam Balkon Şirketi

Sizlere “0” faiz ile kredi kartına taksit önerebiliriz. Bornova cam balkon şirketi olarak sadece uzmanı olduğumuz işi yapıyoruz. İzmir Bornova ilçesinde oturan müşterilerimiz ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanabilirler. Ürünlerle ilgili her türlü sorunuzu bize hafta içi saat 19:00’a kadar ve cumartesi günleri saat 14:00’e kadar telefon yolu ile yöneltebilirsiniz. Dilerseniz iletişim sayfamızda bulunan iletişim formunu kullanabilir veya bize e-posta atabilirsiniz.

ege cam balkon iletişim

Cam balkon Bornova lılar için de vazgeçilmez bir ürün olmuştur. Cam balkon deyince akla sadece katlanır modeller gelmemeli. Sürme cam balkon Bornova tarafından beğenilerek kullanılan bir başka ürünümüzdür. Cam kanatların ray üzerinde gidip geldiği bir sistemdir.

bornova cam balkon

3 raylı ve 5 raylı alüminyum kasa profili seçeneklerimiz vardır. 3’lü veya 5’li ray kullanımı, uygulama yapılacak alanın büyüklüğü ile alakalıdır. Bornova sürgülü cam balkon talepleriniz ile ilgili bize ulaşmak için iletişim sayfamızı buradan ziyaret edebilirsiniz.

bornova cam balkon

Bahar, yaz ve sonbahar mevsiminde ürünlerimize olan talep artmakta ve uygulama için verilen süreler 3-4 haftayı bulabilmektedir. Bornova cam balkon fiyatları değişiklik göstermektedir. Standart katlanır bir uygulama m/kare fiyatı 180 TL’den başlamaktadır. Sürme sistemlerde standart bir uygulamanın m/kare fiyatı 190-200 TL’den başlamaktadır.

Bornova Cam Balkon Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bize göre en önemli konu firma yöneticilerinin kalite bilincidir. Gerisi teferruattır. Kaliteli malzemeyi kaliteli bir işçilik ile mamul haline getirmek bir anlayış meselesidir. Montaj uygulamaları için de aynısı geçerlidir. Uzman bir montaj personeline ödenecek makul bir ücretten kaçmak, içinden çıkılması güç bir sürü soruna sebep olacaktır. Burada dikkat edilir ise; yine anlayış ön plana çıkmaktadır.

Alüminyum profillerin alışımı kaliteli olmalıdır. İdeal demir oranı küflenme ve paslanma gibi sorunların önüne geçecektir. Uygulanan boyanın kalitesi de şüphesiz önemlidir. Bütün bunların yanı sıra önemli bir başka konu da, kullanılacak camlardır. Camlar kesinlikle yerli ve doğru bir şekilde temperlenmiş olmalıdır.

Bu ürünlerin hava ve su izolasyonu konusunda başarısı %90 ile %95 arasındadır. PVC doğrama gibi izolasyon yapmalarını beklemek çok doğru olmaz. Bu amaçla üretilen ürünler de değildirler. Kullanım amaçları göz önünde bulundurularak satın alınmalıdırlar. İzolasyona katkıları elbette çok fazladır. Balkonlarda 2. bir bariyer oluşturarak evin daha kolay ısınmasını veya soğumasını sağlarlar. Balkon içine su girişini %95’e kadar keserler. Bornova balkon camlama alırken dikkat edilmesi gerekenler kısaca bunlar.

Bornova katlanır cam balkon ürünlerini güven içinde ve uzun bir süre kullanabilmeniz için kendimizi sürekli yeniliyoruz. Sizi de çay-kahve içmeye bekleriz.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s