Çiğli Cam Balkon Şirketi

Ege Cam balkon farklı modellerle hizmet veren İzmir çiğli cam balkon şirketi olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Balkonlar ve mekanlar için ideal olan bu ürünler, belirli özellikleri nedeni ile tercih edilmektedir. Bu sebeplerin başlıcası seyir keyfinin kesintiye uğramamasıdır. İklim koşullarından mekanları koruyan bu sistemler, iklim koşullarından maksimum fayda elde etmek isteyenler için  de idealdir. Çiğli cam balkon uygulamalarının yoğun rağbet gördüğü bir İzmir ilçesidir.

çiğli cam balkon

Çiğli katlanır cam balkon modellerini tercih ettiği gibi, sürme cam balkon modellerini de tercih etmektedir. Katlanır ve sürgülü ürünler arasında temel olarak tek bir fark vardır. Katlanır sistemlerde kanatlar bir köşeye üst üste toplanır. Bu uygulama geriye kalan açık alanı arttırır. Çiğli sürgülü cam balkon sistemlerinde 1 kanat kadar alan her zaman kapalı kalır. Balkon yeterince geniş ve özellikle tercih edilmiş ise; sürgülü modeller de tercih edilebilir.

ege cam balkon iletişim

Çiğli balkon camlama firmaları müşterilerini kanat kenarlarında kullanılan contalar konusunda uyarmalıdır. Bu contalar silikon esaslı olduğu için, zaman içerisinde sararma yapacaktır. Birkaç yıldır uygulanmaya başlanan mıknatıslı cam kenarı profilleri tercih edilebilir. Bu profiller manzaradan bir miktar çalmaktadır. Bu durum da göz önünde bulundurulmalıdır.

Dikkat edilmesi gereken başka konularda vardır. Çiğli cam balkon fiyatları belirlenirken cam ve profil renkleri çok önemlidir. RAL ve ahşap renkler m/kare fiyatlarının üzerine bir miktar fark getirecektir. Tercih edilen cam rengi de fiyatı bir miktar arttıracaktır.

Perde aparatı ve cam kilidi gibi aksesuarlar da tercih edilebilir. Perde aparatı sayesinde ürünlere perde uygulamak çok kolay bir hale gelir. Kilitler ise ekstra emniyet sağlar.

Çiğli Cam Balkon M2 Fiyatları

Çok kaba olarak en basit sistemin (naturel renk alüminyum ve şeffaf renk 8 mm cam) 180 TL’den başladığını söyleyebiliriz. Özellikler ve aksesuarlar değiştikçe, fiyat da artacaktır. Renkli cam ile naturel renk alüminyum profil tercih edilirse fiyat 200 TL civarında olmaktadır. Camlama altlarına uygulanacak sabit doğramaların m2 fiyatları da 180-200 TL arasındadır.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s