Buca Cam Balkon Şirketi

Sayısız uygulamayı müşterilerimize Buca cam balkon şirketi olarak teslim ettik. Balkonlara ve mekanlara yeni bir soluk getirdik. Kullanışlı alanlar oluşturduk. İmar mevzuatı geçmiş yıllarda balkonların ve mekan önlerinin kapatılması ile ilgili birçok sıkıntıya neden oldu. Mevzuat elbette haklı gerekçelerle bu uygulamayı öngörmüştür. Buca katlanır cam balkon ürünleri ile bu sıkıntı tamamen ortadan kalkmış oldu. Ürünlerimiz mekanları hem kapalı hem de aynı zamanda açık bir konumda kullanmaya izin vermektedir.

buca cam balkon şirketi

Buca sürme cam balkon ürünlerine de yoğun ilgi duymaktadır. Kayar sistem de denilen bu sistemin kullanımı da oldukça kolaydır. Tamamen tüketici beğenisinden oluşacak bir tercihtir. Buca sürgülü cam balkon sistemleri de hem balkonlarda hem de mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Maksimum kanat genişliğini 5 ile çarptığımızda (5 raylı sistemde 5 kanat uygulanabilmektedir) uygulama yapılabilecek azami genişliği bulmuş oluruz.

ege cam balkon iletişim

Buca müşterilerimizin balkon camlama konusunda farklı renk tercihleri olabilmektedir. Renkli cam tercih edenler olabildiği gibi renkli kasa profili tercih edenler de mevcuttur. Her ikisini birden farklı renklerde talep edenlerin sayısı da az değildir. Aslında zevklerin ve renklerin tartışılamayacağı gerçeğini yansıtan bir tablodur bu. Biraz daha fazla bir maliyete katlanarak tüm bu renk seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Profillerin ahşap desen renklere boyanması da mümkündür. Mavi, yeşil, bronz ve füme gibi cam renkleri şeffaf camlara alternatif olabilmektedir.

Buca Cam Balkon Fiyatları

Buca cam balkon şirketleri farklı fiyatlar uygulayabilmektedirler. Biz firma olarak fiyatlarımızı sabitledik ve açık bir şekilde ana sayfamızda yayınladık. Her müşterimiz kendi balkonunun veya mekanının fiyatını çok yakın bir şekilde hesaplayabilir. Buraya tıklayarak ana sayfamızı ziyaret edebilir ve fiyat listemizi inceleyebilirsiniz. Buca cam balkon m2 fiyatları aslında tüm İzmir ve Ege bölgesi için geçerlidir. Standart ve kaliteli bir sistemin m/kare fiyatı yaklaşık 180-190 TL civarındadır. Ek talepler fiyatı yükseltmektedir.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s