Şirinyer Cam Balkon Şirketi

Adresiniz Şirinyer; cam balkon şirketi arıyorsunuz. Şirketimizin müşterileri arasına katılmak isterseniz mutlu oluruz. Biz tek bildiğimiz işi yapıyoruz. Tek bildiğimiz işi yapmak için de elimizden geleni yapıyoruz. Şirinyer katlanır cam balkon ürünlerine aşina bir semtimiz. Ürün satın almadan önce dikkat etmeniz gereken bazı şeyler var. Bunların başında güvenilir bir firma ile çalışmak gelmektedir. Kaliteli malzeme kullanarak kaliteli imalat yapan ve işi kusursuza yakın bir montaj uygulaması ile sonuçlandırabilen bir firma ile çalışmak, bazı mağduriyetleri önlemektedir.

şirinyer cam balkon

Kesintisiz manzaranın ufak tefek bedelleri de olabilmektedir. Mesela kanat aralarında kullanılan silikon contaların zaman içerisinde sararması kaçınılmazdır. Değiştirmesi çok kolay bu contaları 5-6 senede bir yenilemek gerekebilir. Sararma sebebini de izah etmek isteriz. Contalar silikon esaslıdır. Silikonun tabiatı gereği belirli bir süre sonra sararması normaldir. Manzaradan bir miktar fedakarlık etmeyi göze alanlar için alüminyum fitilli kanat profilleri kullanılabilir.

ege cam balkon iletişim

Şirinyer sürme cam balkon ürünlerinin de yoğun uygulandığı İzmir semtlerinden birisidir. Bu üründen önce katlanır sistemlerde uygulanabilecek maksimum ve minimum kanat ölçülerini vurgulamakta yarar var. Kanat genişlikleri 57 cm ile 72 cm arasında olmalıdır. 8 mm temperli cam kullanılarak en fazla 250 cm yüksekliğinde cam kanatlar oluşturulabilir. Bu sınırların dışında gerçekleştirilecek uygulamalar bir sürü teknik sorunu da beraberinde getirecektir. Şirinyer sürgülü cam balkon ürünleri 3 kanatlı veya 5 kanatlı olabilmektedir. Kanat genişlikleri sürme sistemlerde çok daha fazla olabilir. Kanatların ray içerisinde gidip gelmesi teknik sınırı genişletmektedir.

Şirinyer balkon camlama renklerini merak edenler mutlaka vardır. Renklerle ilgi daha geniş bilgiyi “stor perdeli cam balkon sistemi” sayfamızda edinebilirsiniz. Sizin için çok fazla renk alternatifimizin olduğunu söylemek isteriz.

Şirinyer Cam Balkon Fiyatları

Semte veya ilçeye göre bir fiyatlandırma şeklimiz yok. Tüm ilçeler ve semtler için aynı fiyatları uygulamaktayız. Ana sayfamızda şirinyer için cam balkon m2 fiyatları hakkında net bir bilgiye sahip olabilirsiniz. Firmamızda keşifler ücretsizdir. Balkonunuzda veya mekanınızda cam balkon uygulaması yapılacak alanda herhangi bir ön hazırlık gerekebilir. Firmamız bu ön hazırlıkları da sorun olmaktan çıkarmıştır. Mermer ve demir korkuluk sökümü gibi işlemlerini de sizin adınıza hallediyoruz.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s