Karabağlar Cam Balkon Şirketi

Ege cam balkon artık İzmir Karabağlar cam balkon şirketi olarak kabul edilmeye başlamıştır. İlçede birçok uygulama gerçekleştiren firmamız, müşterilerini memnun etmek için elinden geleni yapmaktadır. Bunun için kaliteli imalat yapmak, kaliteli uygulama gerçekleştirmek ve uzman ekip istihdam etmek kaçınılmazdır. Karabağlar katlanır cam balkon ürünlerini büyük bir beğeni ile kullanmaya devam etmektedir.

karabağlar cam balkon

Makrowin Arda serisi maksimum yalıtım sağlayan nadir cam balkon sistemlerinden birisidir. Karabağlar cam balkon uygulamalarında en fazla dikkati çeken sorun izolasyondur. Ekonomik sistemler hem su hem de hava yalıtımı açısından oldukça zayıftır. Arda serisi bu konuda sektöre yeni bir soluk getirmiştir. Kapama profilleri ve kanatlar arasında kullanılan alüminyum “h” profili yüksek izolasyon sağlamaktadır. Neredeyse PVC doğramaların izolasyon değerleri yakalanmaktadır.

karabağlar cam balkon şirketi

Karabağlar sürme cam balkon ürünlerinin talebinin yoğun olduğu ilçelerimizden birisidir. Sürme sistemler eşikli ve eşiksiz olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Eşiksiz sürmeler iklim koşullarından etkilenmeyen iç mekanlarda kullanılmaktadır. Karabağlar sürme cam balkon ihtiyaçlarınız için bizden ücretsiz keşif talep edebilirsiniz. Eşikli sürme seriler ise balkonlarda veya mekanlarda kullanılabilmektedir. Beş kanatlı ve üç kanatlı sistemlerimiz mevcuttur.

ege cam balkon iletişim

Ayrıca kendinden perdeli ve jaluzili cam balkon sistemlerimiz de mevcuttur. Gold ekonomik seridir ve kanat aralarına “h” profil talep edildiğinde ek ücret alınmaktadır. Renkli cam ve alüminyum tercih edenleri de unutmadık. Fiyat farkı oluşturan bu uygulamaları, mekanları daha güzel hale getirmek için tercih edebilirsiniz. Karabağlar cam balkon firması olarak farklı ürünler sunmaktan mutluyuz. Tercih etmeniz durumunda, alüminyum profilleri ahşap renklere de boyayabiliriz.

Karabağlar Cam Balkon Fiyatları

Gold serisi için montaj ve KDV dahil m/kare fiyatımız 160 TL’dir. 8 mm şeffaf cam ve natürel renk alüminyum kullanılan uygulamalarda fiyatımız sabittir. Sus ve hava izolasyonu çok yüksek olan Arda serisi için Karabağlar cam balkon m2 fiyatları 180 – 190 TL arasındadır. Bu yine düz 8 mm cam ve natürel renk alüminyum ile yapılan uygulamalar için geçerlidir. Diğer seçenekler için bizden fiyat isteyebilirsiniz. Sürme cam balkon sistemleri için standart fiyatımız 175 – 185 TL arasındadır. Karabağlar balkon camalama ihtiyaçlarınız için bizi çekinmeden arayabilirsiniz.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s