Narlıdere Cam Balkon Şirketi

Manzara kelimesi ile birlikte anılan belki de tek ticari ürün. Narlıdere cam balkon şirketi sahipleri açısından çok önemli bir potansiyel olarak değerlendirilmektedir. Körfeze çok yakın binaların birçoğunda eşsiz birer manzara bulunmaktadır. İzmir zaten manzarası, güneşi ve denizi ile beğenilen bir kentimiz. Biz de Ege cam balkon olarak Narlıdere’de bulunan müşterilerimize sayısız ürün teslim ettik. Narlıdere katlanır cam balkon konusunda çok bilinçli ilçelerin başında gelmektedir. Özellikle Arda serisinin resimlerini dikkatinize sunmak isteriz.

Bu ürünlerle ilgili kafalarda beliren soru işaretleri de yok değil. Bunların en belirgin iki tanesinden bahsedelim. Narlıdere balkon camlama ürünleri su alıyor mu? Ürünler hava alıyor mu? Ekonomik seriler için izolasyonla ilgili olarak belirli şeyler söylenebilir. Belirli miktarda hava almaları doğaldır. Cam kanatların çalışma sistemi gereği bu doğaldır denebilir. Su ile ilgili de benzer şeyler söylenebilir. Kuvvetli yağışlarda ürünler bir miktar su alabilir.

Hava Ve Su İzolasyonu Sağlayan Cam Balkon Sistemi Var Mı?

Makrowin Arda serisi tam da bu iş için tasarlanmıştır. Özel kapama profilleri ve tasarımı sayesinde neredeyse PVC doğramalar kadar yüksek izolasyon değerlerine sahiptir. Alüminyum bir metal olduğu için, PVC kapı ve pencere sistemlerine göre daha iletkendir. Bu sebeple bir miktar daha düşük bir ısı yalıtımı değerine sahip olması doğaldır. Makrowin arda serisi tüm izolasyon sorunlarını ortadan kaldırmakla tanınmış bir cam balkon sistemidir.

Sürme sistemlerde durum nasıl? Narlıdere‘de sürme cam balkon uygulamaları ile ilgili tecrübelerimiz çok fazla. Sürme cam balkonlar genelde kafeterya, restoran ve bar tarzı mekanlara uygulanmaktadır. Buralarda izolasyon değerleri pek de önemli olmamaktadır. Balkonlara daha az uygulanan bir sistemdir. Narlıdere sürgülü cam balkon ürünlerini daha çok mekanlarda tercih etmektedir. Bu noktada eşiksiz sürme sistemden de bahsetmek gerekir. Eşiksiz sürme daha çok iç mekanlarda kullanılmalıdır. Hem bölme hem de kapı fonksiyonlarını aynı anda sunması açısından çok kullanışlı bir üründür. Eşiksiz oluşu ayak takılmalarının ve düşmelerin önüne geçer. Eşiksiz oluşu aynı zamanda dış mekanlarda uygulanmaması gerektiğinin bir sebebidir. Su izolasyonu sağlamak neredeyse imkansızdır.

ege cam balkon iletişim

Narlıdere Cam Balkon Fiyatları

Ekonomik serinin m/kare fiyatı 160 liradan başlamaktadır. Seçilen camın ve profilin rengi fiyatı değiştirmektedir. Arda serisinin standart ürünü de 220 TL civarındadır. Arda serisine ISICAM da uygulanabilmektedir. Narlıdere cam balkon m/kare fiyatları diğer İzmir ilçelerinde ve semtlerinde de geçerlidir. Fiyatlarımızı “cam balkon fiyatları” adlı sayfamızda inceleyebilirsiniz. Alüminyum kol ve ekstra kilit gibi İlave aksesuarlar da tercih edebilirsiniz.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s