Urla Cam Balkon Şirketi

Katlanır ve sürgülü ürünlerimiz ile çok çeşitli seçenekleri müşterilerimize sunmak için yola çıktık. Urla cam balkon şirketi olarak kabul edilmemizin elbette bir sebebi var. Bunlardan en önemlisi kaliteli üretim anlayışımızdır. Sadece kaliteli yarı mamuller kullanarak ve marka olmayı başarmış firmaların ürünlerini kullanarak, kaliteli ürünler üretiyoruz. Diğer önemli sebep ise; zamanında teslimat yapmamızdır. Kaliteli bir montaj uygulaması, Urla cam balkon müşterileri için olmazsa olmaz bir konudur.

urla cam balkon

 

Hem ekonomik hem de daha gelişmiş sistemleri bir arada sunuyoruz. Türkiye’nin en önemli Urla katlanır cam balkon markası olan Makrowin’i tercih ediyoruz. Gold serisinin standart versiyonunun (8 mm temperli cam ve natürel renk alüminyum) m/kare fiyatı 160 TL’dir. Gold seride kanat aralarına silikon conta yerine “h” profil talep edilir ise; fiyat farkı talep edilmektedir. Arda serisinde durum biraz daha farklıdır. Arda serisinin standart donanımı içerisinde “h”profili mevcuttur. Urla Cam balkoncu firmalarının en büyük sorunu olan su, ses ve hava izolasyonu, Arda serisi ile problem olmaktan çıkmıştır.

ege cam balkon iletişim

 

Önemli bir konuda kilitli mekanizma kullanmaktır. Kilitli mekanizma ne işe yarar? Kanatlar bir köşeye toplandığında geri kaymasını engeller. Bu mekanizma sayesinde cam kanatlar toplandıkları köşede sabit kalır.

urla cam balkon şirketi

Urla sürme cam balkon açısından da yoğun talebi olan bir ilçemiz. Denize nazır mekanlar için ideal bir üründür. Çok az bir fiyat farkı ile bu sistem de tercih edilebilir. Balkonlarda da kullanılsa da; genel olarak işletmeler tarafından kullanılmaktadır. İç mekanlarda Urla sürgülü cam balkon modelleri konusunda eşiksiz modeli tercih etmektedir. Eşikler iç mekanlarda kolayca düşmelere neden olabilmektedir.

Urla Cam Balkon Fiyatları

Biz ilçeye veya ile göre bir fiyat belirlemedik. Tüm il ve ilçeler için aynı fiyatlar geçerlidir. Projeniz veya işiniz ile ilgili fiyat teklifi almak için bizi arayabilirsiniz. Ayrıca “cam balkon fiyatları” adlı sayfamızı da inceleyebilirsiniz. Urla cam balkon m2 fiyatları ve yeni ürünlerimiz ile ilgili daha geniş bilgi almak için bizden ücretsiz keşif talep edebilirsiniz. M/kare fiyatlarını müşterilerimizin tercihleri belirlemektedir. Cam rengi, profil rengi, cam kalınlığı ve tercih edilen seri gibi kriterler net m/kare fiyatını oluşturacaktır. M2 fiyatının içine girmeyen bazı uygulamalarımız da gerekli olabilir. Mesela mermer uygulamasının gerekli olduğu balkonlar olabilir. Mermer m/tül fiyatımız da 40 TL’dir.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s