Çeşme Cam Balkon Şirketi

Eşsiz manzarası ile yüksek seyir keyfi sunan balkonların fazlaca olduğu ilçemiz. Çeşme cam balkon şirketleri için önemli bir pazar. Çeşmenin rüzgarını ve iklim koşullarını sadece yaz aylarına göre değerlendirmemek gerekir. Yazın bile şiddetli rüzgar esebilen Çeşme ilçesi için, izolasyon değerleri yüksek Çeşme cam balkon ürünleri önermek daha yerinde olacaktır. Firma olarak size ücretsiz danışmanlık yapabiliriz. Bunun için ürünleri bizden de satın almanız gerekmez. Aşağıda numaralardan bizimle irtibata geçebilir veya e-posta yolu ile soru ve taleplerinizi bize iletebilirsiniz.

ege cam balkon iletişim

Çeşme katlanır cam balkon ürünleri için, İzmir içine uyguladığımız fiyatların aynısı geçerlidir. Ekonomik serimiz MAKROWİN Gold’dur. Kanat aralarında silikon bazlı şeffaf conta uygulanmaktadır. Su ve hava izolasyon değerleri hiç de fena olmayan bu ürün, fazla rüzgar almayan güney ve batı cepheler için daha uygun olabilir. Gold serisi için renkli cam ve profil seçeneklerimiz de mevcuttur. Talep edilmesi halinde alüminyum profiller ahşap desen renklere de boyanabilir.

makrowin gold serisi

Diğer bir alternatif de ARDA serisidir. Yüksek hava ve su izolasyonu için tasarlanmış bir üründür. Özel kanat arası profili ve kasa tasarımı ile çok yüksek izolasyon değerlerine ulaşmak mümkündür. Çeşme balkon camlama taleplerine en üst düzeyde karşılık verecek şekilde tasarlanmıştır. Özel kanat kilit mekanizması ve geri kaymayı önleyici sistemi ile çok yüksek beklentilere karşılık verebilecek düzeyde bir üründür. Gold seride olduğu gibi renkli cam ve profil seçenekleri sunmaktayız.

makrowin arda serisi

Çeşme sürme cam balkon ürünleri ikiye ayrılmaktadır. Eşikli ve eşiksiz sürme sistemler farklı taleplere cevap verebilmek adına tasarlanmıştır. Eşikli sürme iklim koşullarının etkisi altında olan dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Mekanların dış terasları için ideal ürünlerdir. Çeşme sürgülü cam balkon talebinin yüksek olduğu ilçelerimizin başındadır. Farklı renk seçenekleri ve diğer detaylar için bize ulaşabilirsiniz.

Çeşme Cam Balkon Fiyatları

Biz firma olarak tüm ege bölgesine aynı fiyatları uyguluyoruz. İzmir merkezli firmamız bölgelere göre fiyatlandırma yapmamaktadır. 160 TL m/kare fiyatı, 8 mm temperli cam ve natürel renk alüminyum profil kombinasyonu için geçerlidir. Çeşme cam balkon m2 fiyatları tercih edilen sisteme göre 250-300 TL’lere kadar çıkabilmektedir.

çeşme cam balkon

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s