Gaziemir Cam Balkon Şirketi

Balkonlara ve mekanlara yeni bir bakış açısı getiren ve çok sevilen bir ürünün imalatçısı konumundayız. Gaziemir cam balkon taleplerinin hatırı sayılır bir kısmını karşıladık ve karşılamaya devam ediyoruz. Müşterilerimizin beklentilerini çok iyi biliyoruz. Gaziemir cam balkon şirketi sahiplerinin dikkat etmesi gereken birçok husus var. Kalite, estetik, zamanlama ve fonksiyonellik… Bu 4 kavramı değerli müşterilerimiz için şirketimizin ana yasası kabul ediyoruz. Bize ulaşıp ürünlerimizle ilgili belki de bilgi almak isteyebilirsiniz.

ege cam balkon iletişim

Gaziemir katlanır cam balkon uygulamalarının fazlaca tercih edildiği bir yerleşim birimi. Su ve hava almayan devrim niteliğindeki tasarımı ile Arda serisini sizlere sunmanın mutluluğun yaşıyoruz. Ayrıca kendinden perdeli veya jaluzili sistemlerimizde müşterilerimizden büyük beğeni toplamıştır. Eşikli sürme ve eşiksiz sürme sistemlerimiz de showroomlarımızda sizlerin beğenisine sunulmuştur.

gaziemir cam balkon

Gaziemir sürme cam balkon ürünlerini genelde mekanlar için tercih etmektedir. Kafeterya, restoran ve benzeri mekanların bahçeleri için çok uygun ürünlerdir. Balkonları için de Gaziemir sürgülü cam balkon sistemleri tercih edenler olabilmektedir. Eşiksiz ürünler iç mekanlarda tercih edilirken; eşikli sürmeler dış mekanlarda tercih edilmektedir.

8 mm ve 10 mm temperli cam seçeneklerimiz bulunmaktadır. 10 mm temperli cam daha büyük alanlar için tercih edilmektedir. Direnci daha yüksek olduğu için esneme daha az olacaktır. Ekonomik ve daha yüksek performansa sahip ürünlerimiz mevcuttur. Aralarında m/karede 40-50 lira gibi bir fiyat farkı vardır. Perdeli cam balkon isteyenler olabilir. 1 adet cam kanat için belirlenen perde fiyatı 150 TL’dir. 1 adet cam kanat için belirlenen jaluzi fiyatı ise 120 TL’dir.

Gaziemir Cam Balkon Fiyatları

Fiyatlarımız ile ilgili daha geniş bilgiyi ana sayfamızda ve cam balkon fiyatları adlı sayfamızda bulunabilir. Kabaca söylemek gerekir ise; ekonomik bir modelimiz olan Gold serisinin m/kare fiyatı 160 TL’dir. Bu fiyata gerekli olabilecek mermer gibi ürünler dahil değildir. Bazı durumlarda alüminyum küpeşte uygulamaları da gerekli olabilmektedir. Gaziemir cam balkon fiyatları için şöyle bir aralık vermek doğru olabilir: “160 TL ile 270 TL arası.”

Follow my blog with Bloglovin

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s