Menemen Cam Balkon Şirketi

Yapılaşmanın son yıllarda ciddi manada hız kazandığı ilçelerimizden birine hizmet vermekten mutluyuz. Menemen cam balkon ihtiyaçlarının azımsanmayacak bir bölümünü biz karşıladık ve karşılamaya devam ediyoruz. Merkezimizin ilçede olmamasına rağmen Menemen cam balkon şirketi olarak anılıyoruz. Sanırız bunda müşterilerimizin firmamıza olan güveninin etkisi çok büyük. Çok yoğun talebi olan sektörlerde uygulama ve imalat kalitesi bazen kesintiye uğrayabilmektedir. Biz yola çıkarken, sadece yapabileceğimiz kadar işi üzerimize almayı ilke edindik. Bu sayede üretim ve montaj kalitesini koruyabildik.

ege cam balkon iletişim

Bizimle henüz tanışmamış olan Menemenliler için neler yaptığımızdan bahsedelim. Biz sadece cam balkon ürünleri üreten ve pazarlayan bir şirketiz. Kendinden perdeli, kendinden jaluzili, sürmeli ve katlanır sistemlerin tümünü üretiyoruz. Menemen sürme cam balkon modellerini de yoğun bir şekilde tüketen ilçelerimizden birisidir. Sürme sistemlerde 2 farklı seçeneğimiz vardır. Birinci seçenek eşikli sürmedir. Eşikli sürme dış mekanlara uygulanabilmektedir. Kendi içinde su tahliye sistemi vardır ve belirli bir yükseklikte olan eşiğe sahiptir. Eşiksiz sürme daha çok iç mekanlar içindir. Hareketli cam bölmeler elde etmek için belki de en doğru üründür. Menemen sürgülü cam balkon ürünleri ile kısa bir bilgi verdikten sonra biraz da fiyatlara geçelim.

menemen cam balkon

 

Menemen Cam Balkon Fiyatları

Bu konuyu bir örnekle anlatmak sanırız en iyisi. Balkon demirinin üstü ile balkon tavanı arası 160 cm olsun. Bu durumda 8 mm temperli cam kullanmak yeterli olacaktır. Varsayalım ki; natürel (doğal) renk alüminyum profil rengi talep ettiniz. Balkon demirinin önü de sabit alüminyum doğrama ile kapatılacak olsun. Bu durumda yapmanız gereken tek şey; sabit ve hareketli kısmın alanını en ile boy ölçülerini çarparak bulmaktır. Çıkan sonucu 160 TL ile çarptığınızda, kendi balkonunuzun fiyatını kendiniz hesaplamış olursunuz. Böylece; Menemen cam balkon m2 fiyatları ile ilgili baz alabileceğiniz en temel fiyatı da vermiş olduk.

menemen sürme cam balkon

Firmamız gerekli gördüğünde 10 mm temperli camı zorunlu hale getirebilir. Müşterinin itiraz etmesi durumunda teklif vermeme ve işi yapmama hakkını saklı tutuyoruz. İleride hem firmamıza hem de müşterilerimize sorun yaratabilecek uygulamalara girmiyoruz. Fiyatlar cam kalınlığına, cam rengine, cam balkon modeline, profil rengine ve cam balkon sistemine göre değişiklik göstermektedir. Perdeli ve jaluzili sistemler de ek maliyet getirmektedir.

1 kanat için jaluzi: 130 TL

1 kanat için stor zebra perde: 150 TL

Mermer m/tül fiyatı: 40 TL

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s