Foça Cam Balkon Şirketi

İzmir’in belki de en güzel yerlerinden birinde yaşıyorsunuz ve eski Foça cam balkon şirketi arıyorsunuz. Ege cam balkon şirketi olarak sizi ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanmaya çağırıyoruz. Kendiniz ölçüm yaptı iseniz telefon ile de fiyat alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bize ulaşmak.

ege cam balkon iletişim

 

Yeni foça cam balkon ihtiyaçlarınız için de bizi arayabilirsiniz. Tercihiniz katlanır ürünler ise Gold, Arda veya Platinyum serilerinden birini seçebilirsiniz. Gold en ekonomik serimiz olup kanat aralarında silikon esaslı conta kullanılmaktadır. Fazla rüzgar almayan güney cephelerde, iklimi yumuşak yerleşim yerlerinde ve fazla yüksek olmayan katlarda tercih edilebilir.

Arda seri yüksek performansa göre tasarlanmış bir modeldir. Eski – yeni Foça katlanır cam balkon talep eden müşterilerimizin çoğu Arda seriyi tercih etmektedir. Rüzgarı bol olan bir bölge olması nedeni ile daha yüksek yalıtım sağlayan sistemler gerekli olabilmektedir. Peki nedir Makrowin Arda seriyi farklı kılan özellikler? Bu seride kanat aralarında alüminyum kenet profili kullanılmaktadır. Kasanın altında su tahliye profili bulunmaktadır. Kasanın 4 köşesinde sızdırmazlık profilleri bulunmaktadır. Ürünümüz sızdırmazlık ödülüne layık görülmüştür.

foça cam balkon

Platinyum seri tüm beklentileri de aşabilen bir sistemdir. Bir cam balkondan fazlası olan bu sistem ile balkonlar birer kapalı mekan haline gelebilmektedir. Yalıtım değerleri Arda seriden bile yüksektir.

Eski ve yeni foça sahilde bulunan mekanları ve evlerin önünde bulunan terasları ile meşhurdur. Bu tarz mekanlar için Eski ve yeni Foça sürme cam balkon sistemlerini talep edebilmektedir. Müşterilerimiz için 2 seçeneğimiz vardır. Birisi eşikli sürme ve diğeri eşiksiz sürme. Eşikli sürmede 5 cm yüksekliğinde bir eşik oluşmakla beraber su sızdırmazlığı daha yüksektir. Eşikli sürmede sadece 5 mm yüksekliğinde bir eşik oluşur ancak buna karşılık su sızdırmazlığı sağlamaz. Eşiksiz sürme daha çok kafeterya, restoran ve bar tarzı mekanlarda kullanılır. Eşiksiz oluşu ayak takılmalarının önüne geçer.

foça cam balkon şirketi

 

Foça sürgülü cam balkon sistemlerini de kısaca anlatmış olduk. Şimdi de kısaca fiyatlarımız ile ilgili bilgi verelim. Eski Foça ve Yeni Foça için ve hatta tüm İzmir il ve ilçeleri için geçerli fiyatlarımızı sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Eski Foça – Yeni Foça Cam Balkon Fiyatları

Temel fiyatımız Gold seri natürel renk alüminyum ve şeffaf cam için m/kare fiyatımız 170 TL’dir. Eğer renkli cam talep edilir ise; her m/kareye 16 ilave edilir. Renkli alüminyum profil istenir ise; m/kare fiyatına 10 TL ilave edilir. Ahşap desen renklerde m/kare fiyatına 30 TL ilave edilir. Aynı mantığı Arda seri ve Platinyum seri için de yürütebilirsiniz. Arda seri temel fiyatı 220 TL’dir. Platinyum serisinin temel fiyatı 280 TL’dir. Kutu profil, lambri ve mermer gibi hazırlık çalışmaları ek ücrete tabidir. Böylece Eski foça cam balkon m2 fiyatlarını ve Yeni Foça cam balkon m2 fiyatlarını kendinizde kolay bir şekilde hesaplayabilirsiniz.

Bizi Foça Katlanır cam ihtiyaçlarınız için hiç çekinmeden arayabilirsiniz. Satın alma yapmanıza gerek olmadan ücretsiz danışmanlık da yapabiliriz. Sayısız uygulamaya imza atan firmamız Foça balkon camlama talebinin büyük bir kısmını karşılamıştır ve karşılamaya devam etmektedir.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s