İzmir Menderes Cam Balkon Firması

Size son yıllarda en çok ilgi gören inşaat ve dekorasyon ürünlerinden birisini tanıtmak istiyoruz. Menderes cam balkon firması sahipleri açısından oldukça önemli bir pazardır. Artan konut arzı Menderes cam balkon talebini büyük oranda arttırmıştır. Şirketlerden bazıları kendilerini geliştirirken bazıları da teknolojinin gerisinde kalmıştır. Biz size alternatif birçok ürün sunabiliriz. Farklı durumların farklı talepler doğurduğunu biliyoruz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bize hemen ulaşabilirsiniz.

ege cam balkon iletişim

Menderes katlanır cam balkon uygulamalarının daha itinalı yapılması gereken bir ilçemizdir. Yasal mevzuata takılmayan bir ürün olması ve manzara keyfini zirveye çıkarması nedeni ile çok tercih edilen bir üründür. Dikkat edilmesi gereken konularından başında kalite bir ürünü doğru bir firmadan satın almaktır. Tüm süreçler doğru işletildiğinde ortaya çıkan sonuç mükemmele yakın olacaktır.

Hangi Cam Balkon Ürününü Satın Almalıyım?

Bu aslında ürünlerden beklentileriniz ile alakalı bir tercih olacaktır. Balkonunuzu veya mekanınızı evinizin bir odası haline getirmek isterseniz, hava ve su izolasyonu sağlayan bir sistem satın almalısınız. Makrowin Arda seri böyle bir durumda sizin için en doğru ürün olacaktır. Bu kadar yüksek bir beklentiniz yok ise; Makrowin Gold serisini tercih edebilirsiniz. Kanat aralarında silikon esaslı conta kullanılan bu sistemde sızdırmazlık takozları ve su tahliye tavası bulunmamaktadır.

izmir menderes cam balkon

Menderes sürme cam balkon sistemlerinin de tercih edilebileceği bir ilçemizdir. Özellikle mekanlar ve teraslar için ideal bir üründür. Eşikli ve eşiksiz Menderes sürgülü cam balkon sistemlerinden biri tercih edilebilir. Şimdi de kaba bir şekilde fiyatlara göz atalım . Menderes katlanır cam fiyatları hakkında kendinizin de hesaplama yapabileceği şekilde bilgiler verelim.

Menderes Cam Balkon Fiyatları

Şirketimiz tüm İzmir iline ve Ege bölgesine sabit fiyat uygulamaktadır. Gold seri m/kare fiyatı 170 – 180 TL arasındadır. Arda seri 220 – 240 TL arasındadır. Sürme seriler de 190 -200 TL arasındadır. Belirttiğimiz fiyatlar Menderes cam balkon m2 fiyatları olmaktadır.

Renkli cam farkı: 16 TL m/kare

Renkli Profil farkı: 16 TL m/kare

Ahşap desen renk farkı: 30 TL m/kare

10 mm cam farkı: 15 TL m/kare

Menderes balkon camlama fiyatları yukarıda belirttiğimiz gibidir. Siz de kabaca kendi hesaplamanızı yapabilirsiniz. Sabit bölümler için de aynı fiyatlar geçerlidir. 160 cm’den kısa yükseklikler 160 cm olarak kabul edilir. Kutu profil, mermer ve benzeri diğer hazırlık çalışmaları için ek ücret talep edilir.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s