İzmir Konak Cam Balkon Firması

Konak İzmir’in merkez ilçesi olması nedeni ile bizim için çok önemlidir. Konak cam balkon firması yöneticileri için en önemli ilçelerden birisidir. Alsancak, Kordon, Göztepe, Güzelyalı, Üçyol, Hatay ve Üçkuyular bu ilçemize bağlı semtlerdir. Bu semtlerin neredeyse tamamında sahil mekanları ve manzaralı balkonlar bulunmaktadır. Konak katlanır cam balkon sektörünü ciddi manada beslemektedir. Biz de Ege Cam Balkon firması olarak sizlere ihtiyaçlara yönelik farklı ürünler hazırladık. Konak balkon camlama talepleriniz için bizi hemen arayıp ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz.

ege cam balkon iletişim

Cam Balkon Nerelere Uygulanabilir?

Modellerimiz her türlü balkona ve mekana uygulanabilir. Dikkat edilmesi gereken hususların en önemlisi, teknik sınırların içinde çözümler üretmektir. 250 cm’den daha yüksek kanatlarda 10 mm temperli cam kullanılmalı veya sabit bir alüminyum doğrama ile kanat yükseklikleri düşürülmelidir. Çok fazla rüzgar alan kuzey cephelerde su ve hava sızdırmayan Arda seri kullanılmalıdır. Arda seride sızdırmazlık profilleri, kanat arası kenet profili ve su tahliye tavası bulunmaktadır. Güney cepheye bakan ve fazla yağış görmeyen balkonlarda daha ekonomik olan Gold seri düşünülebilir.

İzmir Konak katlanır cam sadece balkonlara uygulanmaz elbette. Restoran, bar ve kafeterya gibi mekanların terasları için ideal ürünlerdir. Bu tarz mekanlara katlanır ürünler uygulanabildiği gibi, sürgülü sistemler de uygulanabilir.

izmir konak cam balkon

Konak sürme cam balkon ürünlerinin en büyük tüketicisi durumunda olan merkez ilçemizdir. Fazla sayıdaki eğlence mekanının ve bilinçli tüketicinin fazlaca bulunması bunda şüphesiz etkilidir. Sürgülü sistemlerle ilgili önemli bir notu da düşmek isteriz. Hava, su ve ses izolasyon değerleri diğer ürünlere göre daha düşüktür. Bu sebeple mekanlarda kullanılması daha uygundur. Balkonlarda kullanılmasının bir sakıncası da kanatların dış yüzeyinin silinemiyor olmasıdır. Yüksek katlarda camların dış yüzeylerini silmek neredeyse olanaksızdır. Konak sürgülü cam balkon ürünlerinin en yoğun kullanıldı İzmir ilçesidir.

makrowin arda serisi cam balkon sistemi

Yukarıdaki resimde su ve hava izolasyonu sağlayan Arda modelini görmektesiniz. Diğer sistemlerden oldukça farklı olan bu ürünü m/karesi 220 liraya satın alabilirsiniz. Cam balkon ürünlerine has birçok sorunu bu ürün sayesinde unutabilirsiniz.

Konak Cam Balkon Fiyatları

Makrowin Gold seri m/kare fiyatı 170 TL civarındadır. 160 cm’den daha düşük olan yükseklik ölçüleri 160 cm’ye yuvarlanır. Arda serisin m/kare fiyatı 230 TL’dir. Platinyum serisinin m/kare fiyatı 280 TL’dir. Sürme serilerin m/kare fiyatları 180 – 200 TL arasındadır.

İlave Hizmetler Ve Ücretleri

Renkli cam m/kare fiyat farkı: 16 TL

Renkli profil m/kare fiyat farkı: 10 TL

Ahşap desen renk m/kare fiyat farkı: 35 TL

Bu şekilde sizler de yaklaşık olarak Konak cam balkon m2 fiyatları konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Konak için uyguladığımız fiyatlar tüm ilçeler için aynen geçerlidir. Ege Cam Balkon olarak tüm Ege bölgesine ve kuzeyde Balıkesir’e kadar hizmet vermekteyiz.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s