Cam Balkon Bayındır

Bayındır cam balkon keşifleri ücretsizdir.  Tüm Ege bölgesine ücretsiz keşif desteği veriyoruz.

cam balkon

Bayındır katlanır cam talepleriniz için farklı seçeneklerimiz var.

Modeller: Gold, Safir, Arda, Platinum, Tiara, Zenon, Eşikli Sürme ve Eşiksiz Sürme

Cam Renkleri: Şeffaf, bronz, füme, mavi ve yeşil.

Profil renkleri: RAL kataloğundaki tüm renkler ve ahşap desen renkler.

 

ege cam balkon

Kabaca bilgi vermek gerekir ise;

Cam Balkon Modelleri

Gold seri ekonomi ve kolay kullanıma göre tasarlanmıştır.

Safir seri 190 lira metrekare fiyatı ile birçok beklentiyi karşılayabilen bir seridir. Alüminyum fitil, su tahliye tavası, perdelik ve renkli cam standarttır. Bu ürünler için ekstra hiç bir ücret ödemezsiniz.

Arda seri yüksek beklentilere göre tasarlanmıştır. Diğer modellere göre biraz daha sıkı çalışmasına karşılık izolasyon değerleri bir hayli yüksektir. Alüminyum fitil, su tahliye tavası ve perde profili bu üründe de standarttır. Şeffaf camlı Arda seri cam balkon sistemi metrekare fiyatı 220 liradır. renkli cam istenirse bu 235 liraya çıkmaktadır. Oval balkonlarda önerilmez.

Platinium seri ısı camlı ve temperli camlı olarak üretilebilmektedir. Çok yüksek performansa göre tasarlanmıştır. Tekerlek ve kasa-kanat sistemi tamamen farklıdır. Oval balkonlarda önerilmez.

Tiara seri ısı cam isteyenler için en ideal ürünlerden birisidir. Albert Genau markasının yeni piyasaya sürdüğü en iddialı ürünlerden birisidir. Yüksek ısı ve su izolasyonu için idealdir.

Efsane Albert Genau Zenon seri çok gelişmiş tekerlek sistemi ile kolay kullanımı ve yüksek izolasyon değerlerini hedeflemektedir. Bu seride camlar silikonla değil; bir apart yardımı ile baza profiline tutturulmaktadır. 8 mm ve 10 mm temperli cam uygulanabilmektedir.

Sürme seriler ise ikiye ayrılmaktadır. Eşikli ve eşiksiz sürme. Makrowin eşikli sürme daha çok parapet üstleri için uygundur. Su tahliyesi ve izolasyonu için daha elverişlidir. Zemine monte edilmesi gerekeken ve mekan girişlerinde bulunan sürme sistemlerde genelde eşiksiz kasa tercih edilir. 5 mm eşik yüksekliği ile ayak takılmalarını engeller.

can balkon bayindir

Bayındır Cam Balkon Fiyatları

Şeffaf camlı ve 8 mm cam kalınlığına sahip Gold seri en ekonomik seridir. Metrekare fiyatları tüm ege için sabittir. 160 TL gibi uygun bir fiyata cam balkon sistemi satın alabilirsiniz. Bayındır cam balkon firmaları arasında olmasak da; tüm Ege bölgesine ve Bayındır ilçesine en yoğun hizmet veren üretici firmalardan birisiyiz. Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Daha geniş bilgilere ana sayfada ulaşabilirsiniz.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s