İzmir Dikili Cam Balkon

Dikili cam balkon talepleriniz ile ilgili bizden ücretsiz keşif isteyebilirsiniz. Her mekana uygun katlanır ve sürme cam balkon modelleri firmamızda sizleri bekliyor.

cam balkon dikili

Firmamız bünyesinde Asaş, Makrowin, Camoda ve Elephant markaların üretim ve montajı yapılmaktadır. Sürme sistemlerimiz Makrowin markadır.

Cam Balkon Sistemlerinde Seçenekler

Mavi, bronz, yeşil, füme ve şeffaf cam renklerinden herhangi birini tercih edebilirsiniz. Tamamen kişisel beğeniye bağlı bir tercih gerçekleştirebilirsiniz. 8 mm veya 10 mm camlar tercihe göre değil, teknik gerekliliklere göre belirlenmektedir. Maksimum 230 cm yüksekliğe kadar 8 mm cam kullanmak sağlıklı olmaktadır. 230 cm yüksekliği geçen yerlerde yüksekliği sabit camlarla düşürmek daha mantıklı bir seçim olacaktır. 10 mm temperli camlar daha çok askılı vitrin sistemlerinde kullanılmaktadır. Vitrin camlarında altlarda kasa profili yoktur. Altta sadece sisteme özel bir kıl fitil vardır; dolayısı ile konutlarda uygulanmaz. Dikili katlanır cam tercihlerinizi bu bilgiler ışığında yapabilirsiniz.

ege cam balkon iletişim

Alüminyum profil renkleri de kişisel tercihlere göre boyanabilmektedir. Düz renkleri tercih edebileceğiniz gibi ahşap desen boya uygulamaları da tercih edebilirsiniz.

Marka ve modeller arasından size en uygun olanını uzman personelimiz ile birlikte belirlemeniz en doğrusu olacaktır. Klasik cam balkon devri kapanmıştır. Dikili sürme cam balkon modellerini de yoğun olarak tercih etmektedir. Isı camlı ve Elephant markasına ait konut tipi askılı sistemler de farklı birer tercih olabilir.

Asaş, Elephant ve Camoda markalarına uyguladığımız şeffaf contalarda sarmama garantisi vardır.

 

Dikili Cam Balkon Fiyatları

Firmamız ekonomik ürünlerin imalat ve uygulamasını yapmamaktadır. En düşük fiyatlı ürünümüz Gold seridir. Şeffaf camlı ve silikon fitilli metrekare fiyatı 170 liradır. Renkli cam metrekare fiyat farkı 15 liradır. Renkli camlı, alüminyum fitilli ve perde profilli Gold seri fiyatı 200 liradır.

Asaş şeffaf – 8 mm: 210 lira (renkli cam, renkli profil ve 10 mm cam farkı her biri için 20 lira – ahşap desen boyama farkı 30 TL)

Elephant şeffaf – 8 mm (askılı konut tipi sistem): 260 lira (renkli cam, renkli profil ve 10 mm cam farkı her biri için 20 lira – ahşap desen boyama farkı 30 TL)

Camoda Isı camlı – 4+12+4 mm: 300 lira (renkli cam ve renkli profil  farkı her biri için 20 lira – ahşap desen boyama farkı 30 TL)

Camoda Konfor Isı camlı – 4+14+4 mm: 360 lira (renkli cam ve renkli profil  farkı her biri için 20 lira – ahşap desen boyama farkı 30 TL)

Makrowin Arda Serisi şeffaf – 8mm: 200 lira (renkli cam, renkli profil ve 10 mm cam farkı her biri için 15 lira – Ahşap desen boyama farkı 25 lira)

Makrowin Sürme Seri şeffaf – 8mm (eşikli-eşiksiz): 200 lira (renkli cam, renkli profil ve 10 mm cam farkı her biri için 15 lira – Ahşap desen boyama farkı 25 lira)

kredi kartına sıfır faiz ile taksit

Bu yazıya ulaşmak için yapılan aramalar dikilide cam balkoncu, dikili cam balkon firmaları, balkon camlama dikili, dikili cam balkon şirketi

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s