İzmir Güzelbahçe Cam Balkon Şirketi

Deniz, doğa ve rüzgar. Cam balkon İzmir Güzelbahçe için belki de bu yüzden en keyifli ürünlerden biri. Biz de böylesi güzel ürünleri sizler için yıllardır üretip uyguluyoruz. Keşif mi istiyorsunuz? Kolay! Firmamıza ulaşıp personelimizden ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz.

ege cam balkon iletişim

Güzelbahçe cam balkon ihtiyaçlarınız için çok farklı ürün önerilerimiz var; ancak bütün bunlara girmeden önce neden cam balkon sorusuna cevap vermeye çalışalım.

cam balkon güzelbahçe

 

Neden Cam Balkon?

 1. Balkonlarınızı 4 mevsim kullanmanızı sağlar.
 2. Ticari mekanları mevzuat sorunları ile uğraşmadan genişletmenize olanak tanır.
 3. İlave bir bariyer oluşturarak %40’a varan ısı yalıtımı sağlar.
 4. Hırsızlığa karşı çok ciddi ek emniyet sağlar. Bunu gerek ek bir bariyer oluşturmak ve gerek ise bir üst kata tırmanmayı önleyen bir satıh oluşturmak sureti ile yapar.
 5. Konutlarda ek alan kazandırır.
 6. Manzara keyfini kış ve sonbahar aylarında kesintiye uğratmaz.
 7. Binalar daha şık bir görünüme kavuşur.
 8. Ülke ekonomisine enerji tasarrufu sağlayarak katkı yapar.
 9. Farklı mimari tasarımların tamamlanabilmesi için en ideal ürünlerden birisidir.
 10. Kış bahçeleri oluşturmayı kolaylaştırır.

su almayan cam balkon

Biraz da Güzelbahçe için katlanır cam çeşitlerinden bahsedelim.

 1. Gold seri: İlk çıktığından beri kolay kullanımı ile beğeni toplayan ve nispeten daha ekonomik olan ürünümüz. Bu üründe silikon fitil uygulsması yapılmaktadır. Perde profili, alüminyum fitil, su tahliye tavası ve renkli cam opsiyonel özelliklerdir.
 2. Safir seri: 200 lira gibi bir metrekare fiyatı ile yüksek beklentileri karşılayabilen ve aynı zamanda makul bir fiyata sunulan bir üründür. Renkli cam, alüminyum fitil, perde profili ve damlalık fiyata dahildir. Riowin markası güvencesi ile sizlerle…
 3. Arda seri: Kullanımı biraz daha zor olmakla birlikte, izolasyon değerleri bir hayli yüksek olan ürünümüz… Isı ve su izolasyonuna göre tasarlanmış ve montajı da oldukça tecrübe gerektiren bir üründür. Alüminyum fitil, su tahliye tavası ve perde profili standart donanımlar arasındadır.
 4. Sürme seri: Eşikli ve eşiksiz olarak uygulanabilen ve kullanımı oldukça kolay olan bir sistemdir. Kullanım kolaylığı ve yer kaybı oluşturmaması tercih edilmesinin en önemli nedenleri arasındadır. Eşiksiz seride eşik 5 mm’dir; eşikli seride ise eşik 4 cm’dir.
 5. Camoda Bella serisi ısı camlı cam balkon: Bildiğiniz gibi Egepen Decueninck Winsa ve Pimapen markalarını satın aldı. Camoda cam balkon sistemi de Winsa markasına devredildi ve geliştirildi. Biz de firma olarak sizlere bu sayede 4++12+4 mm ısı camlı ve ısı cam konforlu ürünleri sunma imkanı bulduk. 4+12+4 mm ısı camlı sistem 300 lira metrekare fiyatı ile satışa sunulmaktadır. Konfor ısı camlı sistemi de bizden 360 lira metrekare fiyatı ile temin edebilirsiniz. Renkli veya ahşap desenli profil talep etmeniz durumunda fiyatlar bir miktar artış göstermektedir. Sistem ancak düz yerlere uygulanabilmektedir. Bella serisinde alüminyum fitil standart donanımlar arasındadır.
 6. Asaş seri: Silikon fitiller artık sararmayacak desek… Evet Türkiye’nin dev firması Asaş sararmama garantili şeffaf fitillerle sektörde yepyeni bir devri başlatmış durumda. Sararmayan cam balkon fitilinin yanı sıra bir de su almama özelliğini de eklersek; sanırız nasıl bir ürünle karşı karşıya olduğumuz daha iyi anlaşılır.
 7. Elephant seri: Bu sistemde kanatlar üst raya asılmaktadır. Sadece profesyonellerin uygulayabileceği bir sistem olan Elephant seride alt ray sadece kılavuz görev görmektedir. Bu üründe de Asaş saramaz fitilleri kullanarak balkon keyfinizi katlamaya çalışıyoruz.

kredi kartına sıfır faiz ile taksit

Güzelbahçe Cam Balkon Fiyatları

Yazımızda fiyatlarla ilgili kısa bir şekilde bilgi verdik; ancak daha geniş bilgilere “Cam Balkon Fiyatları” sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Güzelbahçe cam balkon metrekare fiyatları, diğer tüm ilçeler ile aynıdır.

Bu yazıya ulaşmak için yapılan aramalar güzelbahçe cam balkon firmaları, güzelbahçe’de cam balkoncu, güzelbahçe balkon camlama, güzelbahçe katlanır cam balkon

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s